Training Camp

Training camp je víkendové soustředění pro začínající a mírně pokročilé hráče ultimate frisbee. Začínající hráči jsou seznámeni se základy ultimate frisbee, s házecími a chytacími technikami, jednoduchými cvičení jak si osvojit základní dovednosti ve hře. Pro mírně pokročilé hráče jsou připraveny cvičení, které se zaměřují na konkrétní herní situace a dovednosti, pokročilejší taktické záležitosti hry a získají základní přehled o vedení tréninků a další informace nápomocné jejich rozvoji.

Účastníci jsou rozděleny do skupin, kterým se věnují zkušení hráči předních klubů nebo reprezentace. Campů se obvykle účastní okolo 80 začínajících a mírně pokročilých hráčů. 
 
Training campy se pořádájí dvakrát ročně, zpravidla v dubnu nebo květnu jarní a v říjnu potom podzimní. Pokud má někdo chuť se ultimate frisbee věnovat, hrát ho nebo i založit nový tým, tak tyto akce jsou nejlepší příležitostí, jak začít. Termíny akcí jsou s předstihem oznámovány na těchto stránkách. Pokud potřebujete víc informací, napište nám na rozvoj@cald.cz.
 
Nejbližší Training campy:
Bude upřesněno během sezóny.
 
ZDE naleznete fotky z Training campu v Prosetíně (podzim 2011).