Turnaje - aktualizace

Slíbený update k nejbližším turnajům:

Česká liga
Dubnové turnaje bohužel nebudou moct proběhnout. Řešíme teoretický posun na květen/červen, ideálně v termínech zrušených mezinárodních akcí. Má to několik háčků - a. domlouvání hřišť na toto období je už dost narychlo, b. v tuto chvíli nám samozřejmě nikdo nic moc neslíbí a ani nevíme, jestli se situace bude už během jara zlepšovat, c. nechceme dělat soutěžní turnaje úplně hned po zrušení karantény po delším tréninkovém výpadku.

Evropská liga
EUCQ se s největší pravděpodobností konat nebude, hranice do té doby asi nebudou ještě plně otevřené pro uspořádání mezinárodního turnaje.
EUCR-E open a women určitě nebude v Trnavě, město zrušilo všechny velké akce do konce roku 2020. Řeší se varianty změny místa nebo rozdělení spotů na EUCF dle výsledků minulých ročníků.
EUCR-E mixed - čekáme na vývoj situace.

Další turnaje
WUGC a WJUC (mistrovství světa seniorů a juniorů) se ruší nebo odkládají na příští rok.
EBUCC (plážové mistrovství Evropy klubů) se posunulo na 16.-18.10.
Přípravné evropské turnaje se ruší nebo posouvají, průběžně to aktualizujeme v termínovce.
Jarní kola středoškolské ligy jsou zrušená, finále stále doufáme, že bude - nasazení dle podzimních kvalifikací.

Nová doména
Z jiného soudku - snad vám v tom neděláme moc zmatky, ale nakonec jsme se ve výkonné radě rozhodli používat doménu @czechultimate.cz. Emaily na doménách @cald.cz a @ultimatefrisbee.cz budou ještě fungovat dál a maily z nich se neztratí, ale primárně budeme používat tuto. Brzo bude konečně spuštěn i web a veškeré ultimate věci přemigrovány na @czechultimate.cz.

Držte se a snad brzy naviděnou. S dalšími informacemi se zase se ozvu.

Míša