Jak se daří Rozvoj do regionů?

Koordinátorem projektu je Tomáš Toušek, od léta jsme se spojili s Křesťanskou akademií mladých a projektem EDGE Sports, který má za cíl skrze sport podporovat v mladých lidech zdravé životní hodnoty. Věci nabraly dobrý směr a rozvoj na nových místech se daří. V létě Tom objel několik křesťanských campů, kde prezentoval frisbee a vstup do projektu. V srpnu jsme oslovili mailingem 580 křesťanských mládeží.

V půlce září se v Pardubicích konal tréninkový víkend pro první zájemce. Zůčasnilo se ho 13 lidí ze 7 různých míst (Šumperk, Havířov, Havlíčkův Brod, Litoměřice, Břeclav, Horní Počernice, Poděbrady). Dostalo se jim základního tréninku a informací, jak rozjet svůj nový tým.
 
Kromě měst zmíněných v předchozím odstavci běží tréninky také ve Vlašimi, Teplicích a nově jsme v kontaktu také se Vsetínem. Všichni dostávají průběžné info o dalších možnostech, kde sbírat zkušenosti - turnaje pro nováčky, SŠL, juniorské akce atd.
 
O druhém listopadovém víkendu proběhne v Praze první turnaj mládeží.
 
Jste-li třeba z místa poblíž jmenovaných měst a měli-li byste chuť rozjezd nových týmů podpořit (i jednorázově), ozvěte se Tomovi (tomas.tousek@ultimatefrisbee.cz). Podařilo se mu zaujmout najednou hodně měst v různých koutech republiky, většinu z nich osobně objíždí a bude rád za pomoc. Pro držitele trenérské licence je to dobrá příležitost, jak splnit trenérskou praxi pro její budoucí prodloužení.

Stejně tak pokud pořádáte cokoliv pro nováčky (turnaj, training camp...), napište a rádi budeme sdílet dál.