Frisbee galavečer 2018

První galavečer českého frisbee se bude konat 10. listopadu 2018 od 18:00 v sále na hlavním nádraží v Praze a zváni jsou všichni současní i bývalí hráči a příznivci českého ultimate.

O co se jedná? Určitě jste někdy viděli Sportovce Roku nebo jiné vyhlášení. Cílem této akce bude se sejít v oficiálnějším oblečení, shrnout sezónu a vyhlásit nejlepší hráče a týmy. Galavečer bude sedící, nebude se tančit.

Proč? Ultimate v ČR se rozrůstá, ale stále nám chybí nějaké oficiální zakončení sezony. K tomu by mohla být dlouhodobě tato akce. Dalším důvodem je zviditelnění jednotlivých hráčů a týmů v televizi a mediích. Například to, že nějaký tým bude moci říct, že jejich juniorka byla vyhlášena jako nejlepší v ČR, tak to pomůže i k dotacím, které do sportu potečou.

Hlasujte pro nejlepší hráče/týmy/momenty uplynulé sezóny.

Veškeré aktuální informace najdete ve Facebookové události: https://www.facebook.com/events/1721212638001940.

Lístky lze koupit u Matěje Štětky za 100,- kus. Pokud se Vám nehodí přímé setkání, tak je možné zaslat peníze na účet 260298130/0300 a do poznámky uvést vaše jméno. Lístky Vám schováme a buď si je někdy vyzvednete nebo je najdete u vstupu na Galavečeru.