České týmy na EUCF 2017 v Caorle

Na finále Evropské ligy do Italského Caorle se kvalifikovaly celkem čtyři české týmy.

V kategorii Open nás reprezentoval tým F.U.J. z Prahy, který v konkurenci 24 týmů zaujal 19. místo.
Titul mistra Evropy obhájil Clapham (GBR), následovaný Bad Skid (GER) a Flying Angels Bern (SUI). Spirit v kategorii open vyhrál tým FWD>> (AUT).

V kategorii Women si svojí evropskou premiéru střihly 3SB z Českých Budějovic. V konkurenci 12 týmů vybojovaly 9. místo.
1. místo připadlo týmu Atletico (FIN), jenž ve finále porazil Iceni (GBR). Bronz braly hráčky z YAKA (FRA).
Spirit v kategorii women vyhrály Mantis (AUT).

V kategorii Mixed jsme měli hned dva zástupce. Na předposledním, tedy 11. místě se umístil tým Left Overs z Brna a na pěkném 5. místě se umístili Terrible Monkeys z Prahy.
Zlato v kategorii Mixed připadlo mladému týmu GRUT (NED), stříbro brali Colorado (GER) a bronz připadl týmu ReadingX (GBR).
Spirit of the Game k naší radosti vyhráli Left Overs!

Všem týmům děkujeme za pěknou reprezentaci a budeme doufat, že příští rok se podaří do Wroclawi probojovat minimálně stejnému počtu našich týmů!